Zasady realizacji zamówień hurtowych

 1. W celu uzyskania oferty hurtowej prosimy o zalogowanie się na stronie frenchhome.pl. Państwa konto zostanie aktywowane w ciągu 24h od przesłania dokumentów firmy.
 2. Wysyłka zamówień następuje w ciągu 24h po zaksięgowaniu wpłaty.
 3. Ceny nie obejmują kosztów transportu. Koszty transportu wynoszą 20zł brutto przy zamówieniach za kwotę 300-1500zł netto i 0zł przy zamówieniach za kwotę powyżej 1500zł netto na terenie całej Polski. Zamówienia wysyłane są za pośrednictwem firmy kurierskiej. W celu ustalenia kosztów wysyłki zagranicznej prosimy o kontakt.
 4. Jeżeli w terminie 7 dniu od przesłania potwierdzenia zamówienia wskazana kwota nie zostanie wpłacona na podane konto zamówienie zostanie automatycznie anulowane.
 5. Na indywidualne zamówienie wykonujemy także tekstylne dodatki do wnętrz o dowolnych kształtach i grafikach. Cena takiego zamówienia ustalana jest indywidualnie.
 6. Sprzedawca zastrzega sobie prawo odmowy realizacji zamówienia w przypadku, gdy:
  a) dane wskazane w zamówieniu budzą wątpliwości,
  b) zrealizowanie zamówienia jest niemożliwe z powodu wyczerpana zapasów towaru lub w przypadku, gdy cena towaru prezentowana w ofercie jest nieaktualna z powodu działań osób trzecich nie związanych ze Sprzedawcą, w takim przypadku wpłacona przez Kupującego należność za towar zostanie zwrócona na rachunek bankowy z którego dokonano jej przelewu, w terminie 7 dni roboczych.
 7. Sprzedaż towaru dokumentowana jest fakturą VAT Sprzedawcy dołączoną do każdej przesyłki.